O nas

DOSTARCZANIE KAPITAŁU W CELU POKONANIA I POKONANIA PRZESZKODÓW FINANSOWYCH

High West Capital Partners to prywatna firma inwestycyjna skupiająca się na globalnych sytuacjach trudnych, szczególnych i finansach strukturalnych na ponad 20 rynkach, od Ameryki Południowej po Europę i region Azji i Pacyfiku. Podstawowym celem firmy jest zapewnienie natychmiastowego finansowania Klientom potrzebującym płynności.

HWCP organizuje i dostarcza rozwiązania w zakresie płynności dla spółek prywatnych i publicznych, akcjonariuszy i osób fizycznych na całym świecie. Dzięki zespołowi doświadczonych weteranów rynku w połączeniu z ilościowym procesem inwestycyjnym oraz czołowym globalnym dostawcom usług, HWCP dostarcza kapitał pozwalający sprostać i pokonać korporacyjne i indywidualne przeszkody finansowe.

Początki Wysokiego Zachodu

W Hongkongu powstała firma High West Capital Partners. Nazwa High West lub Sai Ko Shan to jeden ze szczytów górskich na wyspie Hongkong, z którego roztacza się widok na środkowy Hongkong od północy, zachodni Port Wiktorii i Morze Południowochińskie. Wszystkie integralne punkty handlowe, które mają głęboką historię sukcesu Hongkongu jako światowego epicentrum finansowego.

Nasze podejście inwestycyjne

Co robimy

High West Capital Partners specjalizuje się w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań w zakresie płynności inwestorom instytucjonalnym, funduszom inwestycyjnym, firmom rodzinnym oraz kadrze kierowniczej i dyrektorom korporacji. Jesteśmy w stanie zapewnić innowacyjne struktury finansowania, których nasi konkurenci po prostu nie mogą zapewnić ze względu na naszą pulę długoterminowego kapitału.

Możemy ustrukturyzować produkt finansowy na dowolnym rynku w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Europie. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy dumni, że możemy pracować jako zespół, aby każdy klient był w pełni zadowolony.

Nasza różnica

Różnica w High West jest wyraźna: robimy to, co mówimy, że zrobimy i zapewniamy klientom jasne i łatwe do zrozumienia opcje finansowania. Strukturalne rozwiązania finansowe nie muszą być skomplikowane, jak twierdzi wielu naszych konkurentów.

Współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby, a następnie je realizujemy. Naszym celem jest wieloletnia relacja w porównaniu z jedną transakcją i gotowe.

Nasza Misja

Firma opiera się na wartościach tworzenia długoterminowych rozwiązań w zakresie wzrostu kapitału dla małych i średnich klientów na rynku poprzez zarządzanie zmiennością na rynkach w celu osiągnięcia stabilnych zysków wymaganych do bycia liderem w branży. High West specjalizuje się w ezoterycznych strukturach kapitałowych ze zróżnicowanymi inwestycjami w private equity, finanse korporacyjne i pożyczki zabezpieczone aktywami, którymi kieruje silna kadra zarządzająca posiadająca wiedzę specjalistyczną na rynkach kapitałowych.

Rozumiemy wyzwania stojące przed klientami na rynku. Nasz zespół inwestycyjny specjalizuje się w finansowaniu dostosowanym do indywidualnych potrzeb, aby osiągnąć cele naszych klientów.

Wysoki Zachód w liczbach

 

Specjaliści ds. produktów finansowych w High West Capital Partners mają ponad 35-letnie doświadczenie w zakresie produktów i rynków finansowych. Wszyscy członkowie firmy mają dobrą opinię w różnych organach nadzoru finansowego w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Południowej, Europie i Azji. Dodatkowe statystyki obejmują:

Strukturalne w mln USD

Transakcje zakończone

Objęte rynki

Lata doświadczenia

Zasady ESG

 

W HWCP wierzymy w przestrzeganie zasad dotyczących środowiska, społeczeństwa i zarządzania (ESG), aby zapewnić zrównoważony kapitał klientom i całemu społeczeństwu.

Nasze standardy odpowiedzialnego inwestowania skupiają się na dwóch głównych celach:

 

    • Integruj kryteria ESG z naszymi decyzjami inwestycyjnymi, aby tworzyć długoterminową wartość dla inwestorów i wspierać rozwój zrównoważonej gospodarki jako odpowiedzialny inwestor
    • Postępuj zgodnie z polityką zaangażowania ESG, aby nawiązać konstruktywny dialog z naszymi firmami i pomóc im się ulepszyć